iGol

Bo liczą się Emocje !


#1 2009-05-01 15:20:40

SeveN

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 8
Punktów :   

Jak Zacząć ?

Poradnik - Jak Grać



Gra na naszym jest bardzo prosta, lecz trzeba się trochę przyłożyć. Oczywiście najpierw trzeba założyć sobie konto na forum. Następnie zapoznać się z wszystkimi forami, i zapisać się do klubu, w "Ogłoszenia ---> Wybór Klubu". Musimy poczekać aż admin da nam klub (kluby nie są rozdawane losowo). Jeżeli dostaniemy słabszy klub, nie obwiniamy za to innych.
Po zdobyciu klubu, musimy zrobić porządek z naszym Sub Forum klubu ! Wchodzimy w ligę do jakiej należy dany klub i tam znajdujemy Sub z naszym klubem. W nim musimy stworzyć trzy wątki :
* Negocjacje Transferowe
* Pierwsza 11
* Kadra Zespołu
Jeśli chodzi o budżet to na początek 60 milionów !

Rozgrywki

Spotkania w zależności od rodzaju są rozgrywane inaczej ! Mecze towarzyskie mogą być rozgrywane przez każdego, natomiast już rozgrywki ligowe prowadzi Kierownik Ligi ! Jednak najważniejsze rozgrywki - Ligę mistrzów, symuluje Admin ! Nie kumasz ? Już tłumaczę.
Wszystkie mecze rozgrywane są w grach piłkarskich. Ja osobiście symuluję mecze w Fifie 08 (z uaktualnieniami). Pewnie się dziwisz, a co ja mam do tego... a no to, że przed meczem musisz podać taktykę jaką stosować ma twój zespół. Dokładnie opisać kto siedzi na rezerwie, kto w pierwszej 11, kto jest kapitanem, a kto wykonuje rzuty karne. Co zrobić gdy nie ma przeciwnika... napisać do sędziego i prosić o walkower dla tamtego gracza. Ma on oczywiście dany limit czasu, który wynosi 20 minut.

Informowanie o wynikach spotkań

W spotkaniach ligowych wyniki będą podane w odpowiedniej Kategorii !
Mecze Towarzyskie i LM, mają wyznaczony do tego watek !

Cennik Meczy

Zwycięstwo + 5 milionów
Remis + 2 miliony
Porażka + 0 milionów

No i tyle. Jak coś ktoś nie będzie wiedział, to proszę kierować pytania na PW, a ja wytłumaczę, oraz dopiszę tutaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.56ks.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.zgs-asg.pun.pl www.animeschool.pun.pl www.eliteeiclan.pun.pl